.

.

Изматете го женскиот чист ролен манжетирана од шорцеви од полите

Изматете го женскиот чист ролен манжетирана од шорцеви од полите

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Ако има една ставка што најмногу се користи во текот на летото, тоа е несомнено пар тексас шорцеви. Овие класични пресеци од Scoop се крајниот главен викенд со затрупан полите за совршено истрошен изглед. Исклучиво на. Приближно. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Омилен модел носи големина 4. приближно. In Seam : 3 ”. Затворање на копчињата со поштенски мува; јамки на појас. Стил со пет џеб. Манжетни; исцрпена трим. 99% памук/1% еластан. Машина за перење. Увезени. Shortsенски светло миење тексас шорцеви од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Купувачите избираат и