.

.

Essесика Симпсон женска океанска вратоврска боја боја на важици Еден костим за капење

Essесика Симпсон женска океанска вратоврска боја боја на важици Еден костим за капење

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Подготвени сте за забава на сонцето во ова шик едно парче од essесика Симпсон, елегантен отпечаток за боја на вратоврска со дизајн детално со акценти на крст на крстот. В-врат за вметнување. Прилагодливи ленти, умерено покритие на дното.

За производот

Купувачите избираат и