.

.

Главни вештачки мешани мини маргаритки, цврст, розов, 11,8 “

Главни вештачки мешани мини маргаритки, цврст, розов, 11,8 “

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Главни мрежи розови 11,8 "Мешани мини маргаритки, надополнети со зелени лисја. Да се ​​создаде цветен аранжман. Главни вештачки мешани мини маргаритки, цврсти, розови, 11,8 "Прекрасните цвеќиња се привлечни. Секое парче, вклучувајќи 9 цвеќиња на глави. Совршено за аранжман на маса или елегантна декорација на домови. Може да биде свиткан, не влијае на изгледот на производот. Нежно избришете со влажна памучна крпа. Функција : Мерки 11.8 во. Тежина 29-32 грам. 60% полиестер; 30% ЈП; 10% железна жица ;. Лесна грижа со чистење на самото место.

За производот

Купувачите избираат и