.

.

Trident Kraken Ams Case Case Smartphone, Black

Trident Kraken Ams Case Case Smartphone, Black

оценки:

DEN 366.08
Од стока
Достапно.

Паметен телефон Trident Kraken Ams Case (футрола), црна, отпорност на удар, поликарбонат, силиконско тело, ременски клип Trident Kraken Ams Case (Holster) Смартфон, црна совршена за да се користи со паметен телефон. Случајот за носење за лесно патување. Конструиран од поликарбонат, оваа футрола е дизајниран за долготрајна употреба. Случајот за носење на стил на футрола ефикасно комбинира обична и формална естетика на дизајнот за да даде декоративен изглед. Опција за носење на клип за појас за носење случај за без проблеми, безболна употреба со максимална сигурност. Карактеристики на вграден штанд за максимална ефикасност и погодност. Доаѓа во црна боја за софистициран и блескав изглед.

За производот

Купувачите избираат и