.

.

Едноставно маргаритка 24 17 кадифен микрофибер сина наутички јазол бања

Едноставно маргаритка 24 17 кадифен микрофибер сина наутички јазол бања

оценки:

DEN 271.84
Од стока
Достапно.

Донесете го морскиот брег на вашиот дом за дома со едноставно маргаритка 24 "x 17 " Сина наутичка јазол бања од нашата колекција на наутички ноќи. Вашиот декор за бања ќе биде оживеан со крајбрежната вибрација на оваа бања! Овој кадифен и абсорбента микрофибер Bathmat има перница од пена и поддршка за не лизгање за удобност и безбедност, како што излегувате од бањата или тушот. Кога е време за освежување, тоа е погодно машинско перење. Две опции за големина, 34 "x21 " и 24 "x17 ", се достапни за да се вклопат убаво во која било големина бања. Со дизајни во оваа колекција, ќе се впуштите во природната убавина на брегот во текот на вашиот дом. Микрофибер од кадифен пена. Живописна боја. Поддршка за лизгање. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и