.

.

Lugz Pro-Tech Men Clipper Slip на патики за работа со отпорни на лизгање

Lugz Pro-Tech Men Clipper Slip на патики за работа со отпорни на лизгање

оценки:

DEN 718.40
Од стока
Достапно.

Вратете се во стил со нашата најпродавана модна патика-машката лискавица за лизгање на клиперот. Со мека кожа горе, еластичната нагора од секоја страна обезбедува удобна и привлечна вклопување во која можете лесно да се лизнете. Толку стилски и разноврсна, овие патики ќе настапат на работа и во движење. Перничена влошка за дополнителна удобност. Кожа горен. Отпорна на лизгање на гумена надворешна плоча, вулканизирана. Класичен стил на лизгање со странични панели што се протегаат/исклучуваат. Поставата за дишење. Подготвена јака за удобно вклопување.

За производот

Купувачите избираат и