.

.

Софија фармерки, женски роза криви со висок пораст

Софија фармерки, женски роза криви со висок пораст

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Братучед под влијание на атлетим на тексас : Jegging е тука и е подобро од кога и да било во удобна, истегнување памук мешавина од фармерки на Софија. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : con una mezcla casual, cómoda y deportiva, el Jegging de sofia фармерки ha llegado mejor que nunca, alborados en una cómoda mezcla de algodón que estira. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук; 28% полиестер; 12% вискоза; 1% спандекс/59% алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : тенок вклопување низ половината и бутовите; Криви на прегратки; Должина на глуждот/entallado de la cintura a los muslos; адемадос; Ларго Хаста ел Тобило. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 ”inseam/tiro alto; 27 ”де Ларго де претприемач. Затворање : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност/estilo fácil de poner; Cintura elástica para градоначалник Комодидад. Ockебови : Ништо/Нингуно. Карактеристики : Slit Hel/Ruedo con abertura. Зошто ќе го сакате : Лесно е да се носи, без напор за стил! . Повлечете ги џегите на глуждот од фармерките Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Купувачите избираат и