.

.

Атлетски работи Активна маичка за маж, големини S-3XL

Атлетски работи Активна маичка за маж, големини S-3XL

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Од 5к до трчање на работи, ништо не ја победи кул удобноста на перформансите на атлетските дела. Опуштено, со лесен чувство, оваа активна маица нуди влага и анти-одерни својства за да ви помогне да се чувствувате и да мирисате добро на сите тренинзи долго. Дополнителен додаток на вашата колекција Activewear, исто така ќе го сакате и ова во не толку активни денови. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики на перформансите : својства на влага и анти-ОДОР; странични парчиња; лесен. Изведба за мажи од атлетски дела. Атлетски работи Активна маичка за машка перформанси, големини S-3 XL. Атлетски дела.

За производот

Купувачите избираат и