.

.

Уникатни поволни цени за складирање торби за складирање на плакари организатори за складирање на канти за постелнина

Уникатни поволни цени за складирање торби за складирање на плакари организатори за складирање на канти за

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Изработено од композитен материјал со три парчиња, здрав и издржлив, без мирис, заштитете ја облеката од прашина и влага. Прозорецот за прегледување во предниот дел ви овозможува брзо да видите што се чува во внатрешноста на складирањето. Лесните, преносни и преклопливи кеси за складирање им овозможуваат лесно да се чуваат за да заштедат простор кога не се во употреба. Засилената рачка со два слоја густа ткаенина за да се спречи кинење. Рачката на шевовите за дополнителна јачина за лесен транспорт. Двонасочен патент му овозможува лесно да се лизне по затворањето кога е во употреба, спречувајќи прашина да влезе и да ја задржи облеката уредна. Торба за складирање облека е погодна за чување на вашите удобности, ќебиња, јакни или друга облека за промена на сезоните. Единствени договори за складирање торби за складирање на плакари Организатори за складирање на канти за складирање за постелнина виолетова материја : неткаени ткаенини. Цврст и издржлив. Прозорец за прегледување. Лесен и преносен. Затворање на патент.

За производот

Купувачите избираат и