.

.

Момо М-Траил на 245 70R 111T XL гума

Момо М-Траил на 245 70R 111T XL гума

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Дизајнирана како гума за сите терени за лесни камиони и SUV, Momo M Trail M8 на испорака на вистинско влечење на патот без да се загрози возењето и ракувањето на тротоарот. Чекор блокирајте ги рабовите и комплексната мрежа на сипси за зајакнување на влечење во снег, слаба, кал. Латералните жлебови на рамото помагаат при распрснување на дождовница и слаба. Носи три врвни симболи за снегулка на снегулката во индустријата за перформанси во зимски услови. Достапно во големини од 15 "до 20".

За производот

Купувачите избираат и