.

.

Меридијан LED дигитален часовник ноќно светло

Меридијан LED дигитален часовник ноќно светло

оценки:

DEN 415.84
Од стока
Достапно.

Осветлете го патот со забавата Меридијан LED дигитален часовник ноќно светло. Карактеристики на време, датум и прикажување на температурата. Користете ја оваа ноќна светлина каде и да ви треба малку дополнителна светлина. Идеално за ходници и бањи. Енергетски ефикасни. Карактеристики на време, датум и прикажување на температурата. Користете за дополнително осветлување.

За производот

Купувачите избираат и