.

.

Студио Wynwood „Recoice“ Transportидно платно за печатење - црна, сива, 36 24

Студио Wynwood „Recoice“ Transportидно платно за печатење - црна, сива, 36 24

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Радувај се, е вешто направено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, ова печатење на ликовно платно од Wynwood Studio е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтален дизајн на ориентација Транспортација со тема на автомобили за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржлива рамка за дрво, подготвени да висат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина Wynwood Studio 'Recoice' Transportидно платно за печатење - црна, сива, 36 "x 24".

За производот

Купувачите избираат и