.

.

Единствени поволни цени, женски плус големина на тексас со кратки ракави за кратки ракави, миди Чембрај фустан

Единствени поволни цени, женски плус големина на тексас со кратки ракави за кратки ракави, миди Чембрај фустан

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини ви овозможуваат пријатно искуство. Овој лесен фустан од Chambray има кратки ракави, влечење на половината и неправилни полите, додавајќи дополнително шармантно на вашиот секој чекор. Овој мек и летен тексас фустан е стилизиран со кратки ракави и тркалезен врат. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите Ширина на рамото1x - - 48 3/8 - 172 X 51 5/8 - 17 3/43x 55 1/8 - 18 3/84x 58 5/ 8 - 19 1/8 Единствени поволни цени, женски плус големина тексас, кратки ракави, миди-шахрај фустан 70% рајон 27% полиестер 3% спандекс. Тркалезен врат. Линија. Тексас. Увезени. Машина за перење. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x. Одделен алишта со ткаенина или боја.

За производот

Купувачите избираат и