.

.

Freestyle Revolution Mi & Match Ruffle Sneave Tee, Tee со долг ракав, печатено здолниште и хеланки, сет на облека

Freestyle Revolution Mi & Match Ruffle Sneave Tee, Tee со долг ракав, печатено здолниште и хеланки, сет на

оценки:

DEN 261.76
Од стока
Достапно.

Направено од супер мека ткаенина за супериорна удобност во слободен стил на револуција девојки од четири парчиња. Два врвови со starвездата за стрелање Грахпиќ, Лонг дно има печатење на месечината, здолниште има низ целата печатење на виножитото.

За производот

Купувачите избираат и