.

.

Земја на Jackек Даниел коктели на лубеница Панч, 23. Фл. Оз може, пијалок со вкус на слад

Земја на Jackек Даниел коктели на лубеница Панч, 23. Фл. Оз може, пијалок со вкус на слад

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Cocktails на Jackек Даниел, се овошни, пијалоци со вкус на слад во стилот на удар, кои се подготвени за пиење во удобен, единечен сервис. Кај овие освежувачки пијалоци, светлите агруми и овошните вкусови создаваат искуство со вкус и лесно за пиење. Со осум вкусни вкусови на 4,8% АБВ, коктелите во земјата се подготвени да уживаат, една слатка голтка во исто време. Откријте ја полесната страна на Jackек Даниел, со Cocktails на Jackек Даниел. Еден од осумте вкусови, овошниот удар го носи вкусот на лубеницата, без семето, на 4,8% ABV. Cocktails на Jackек Даниел, се овошни, пијалоци со вкус на слад во стилот на удар, кои се подготвени за пиење во удобен, единечен сервис. Кај овие освежувачки пијалоци, светлите агруми и овошните вкусови создаваат искуство со вкус и лесно за пиење. Со осум вкусни вкусови на 4,8% АБВ, коктелите во земјата се подготвени да уживаат, една слатка голтка во исто време. Cocktails на Jackек Даниел, се дизајнирани за потрошувачите кои бараат светла, ароматична пијалок која е погодно подготвена за пиење . има вкус за секој вкус и секоја пригода со 8 уникатни понуди. Не можете да ја победите практичноста, само да го испуштите капачето и да уживате во светли агруми и овошни вкусови. Доаѓа претходно мешано и подготвено за пиење; За најдобар вкус, сервирајте мраз ладно. Секоја пакет содржи [[пакет]] на пијалоци со слад на Jackек Даниел; и е 4,8% АБВ . 5 конзерва за течности на Jackек Даниел коктели од лубеница.

За производот

Купувачите избираат и