.

.

С. Поло Асн. Момци со маица V-врат, 2-пакет, големини 4-18

С. Поло Асн. Момци со маица V-врат, 2-пакет, големини 4-18

оценки:

DEN 224.00
Од стока
Достапно.

Основно, но никогаш здодевно; Овие едноставни тимови на вратот v доаѓаат во пакувања од две, така што секогаш ќе имате подготвени да одите. Со смели, класични бои со едноставен дизајн на амблем на градите и ракав, тие ќе одат со сè што сака да носи. Приближно. Должина од рамо до полите : 24 ". 2-пакет Вклучува : 2 В-вратови маички во наизменични цврсти бои. Опуштено вклопување. Кратки ракави. Карактеристики : Везено американско Поло Асн. Лого на лево градите и број 3 графички на десната рака. 100 100. 100 % Памук. Машината што се пее. Увезен. Американски поло Асн.

За производот

Купувачите избираат и