.

.

Уметнички ткајачи Изел Греј Ф.

Уметнички ткајачи Изел Греј Ф.

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Колекцијата Цезар ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има среден куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Среден куп. Висина на купот : 0,3 ". Само затворен. Моден и еклектичен, овој традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Јаглен, сива, тен, светло сива, крем. Нијанси на јаглен, сива, тен, светло сива, крем. Килим од 5 'x 8' правоаголник. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички ткајачи. Наменети да издржат секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина. Но, исто така можете да ја користите рачната приврзаност на исправен вакуум. Функционален среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги изградите вратите . Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана подлога за теписи.

За производот

Купувачите избираат и