.

.

Наоѓање на Дори - гушкање

Наоѓање на Дори - гушкање

оценки:

DEN 159.84
Од стока
Достапно.

Секој има омилен филм; Телевизиска емисија; Бенд или спортски тим. Без разлика дали сакате актер; лик или пејач или играч; Нашите постери го водат гаматот - од култни класици до нови изданија; Суперхерои до Дива; мудри цртани филмови на борачи; Спортски екипи на феноми на играчи. Трендовите ги има сите нив. 22.375 "x 34" wallиден постер, официјално лиценциран постер, висококвалитетна-кристална чиста слика, отпечатена на хартија овластена за FSC кај печатачите овластени за FSC, подготвени за рамка.

За производот

Купувачите избираат и