.

.

Уникатни поволни цени adletидарски шема мека дувет -покривка поставена сива полна

Уникатни поволни цени adletидарски шема мека дувет -покривка поставена сива полна

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Овој елегантен сет за покривање на Paisley Pattern беше изработен од супер мек квалитетен двојно четкан микрофибер. Ние користиме едноставен кариран дизајн за да го вратиме чувството за едноставност. Не само што ве тера да се чувствувате порелаксиран и удобен живот, туку може да одговара на најразлични стилови. Моделот е многу деликатна, прекрасна и класична атмосфера. Тоа значи сомнително, убаво, хармонично и континуирано. Ве молиме измијте го капакот на Duvet поставен во водата под 30 ° C и сушење на ниска температура за да избегнете контакт или миење со остри предмети. Не впивајте и бели. Ве молиме, оставете мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради процесот на мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Единствени поволни цени mидарски образец мека дувет -покривка за постелнини поставени 100% полиестерски микрофибер. Големина на близнаци - 1 Duvet Cover : 68 "x 90", 2 шами за перници : 20 "x 26". Целосна големина - 1 Duvet Cover : 80 "x 90", 2 шами за перници : 20 "x 26". Големина на кралицата - 1 Duvet Cover : 90 "x 90", 2 шами за перници : 20 "x 30". Големина на кралот - 1 Duvet Cover : 90 "x 104", 2 шами за перници : 20 "x 36". Перница и вметнување на дувлата не се вклучени. Дизајн на реверзибилна шема. Сокриено затворање на патент. Дизајн на скриени аголни врски. Машината што може да се пее, да се сува суво. Земја на потекло : Увезен.

За производот

Купувачите избираат и