.

.

Добредојдовте ложа карирана животински знак за животни животни и инсекти графичка уметност џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Добредојдовте ложа карирана животински знак за животни животни и инсекти графичка уметност џет црна врамена

оценки:

DEN 7196.00
Од стока
Достапно.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : Лист, растение, мечка, диви животни, животински, цицачи, елени, дрво, елк, црна мечка, силуета, ложа, кабина, зеленило , Кану, риба, шема, тартан, карирана. Дизајн од Моли Б . прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Добредојдовте во ложата.

За производот

Купувачите избираат и