.

.

Sumbell Industries Прекрасна ноќна небо пустина Месечина Месечина Сцена низ прозорецот Графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн о?

Sumbell Industries Прекрасна ноќна небо пустина Месечина Месечина Сцена низ прозорецот Графичка уметничка

оценки:

DEN 464.00
Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : графики; Цветен дизајн; Модел, растение, месечина, ноќно небо. Дизајн од JJ Design House LLC.

За производот

Купувачите избираат и