.

.

Декод 19 23 Сребрено стакло огледало со геометриски акцент табела со кристални украси, 1 парчиња

Декод 19 23 Сребрено стакло огледало со геометриски акцент табела со кристални украси, 1 парчиња

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Decmode 19 "x 23 " Сребрено стакло огледало со геометриски акцент табела со кристални украси, 1 парчиња е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Донесете завршен допир на вашиот дом со покана за жалба со оваа прекрасно изработена табела за акцент. Компактна пријателска табела што ви обезбедува дополнителен простор за складирање на површината каде и да е во вашиот дом. Оваа табела со акцент на дрво и стакло е сигурно да даде смела изјава во вашето лоби, дневна соба или домашна канцеларија. Дизајнирано со почувствувани или гумени стопери во основата кои спречуваат гребење на мебел и врвови на маса, како и лизгање наоколу. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Максималното ограничување на тежината е 100 фунти. Ова е единечна крајна маса во сребрена боја. Глам стил. Запуштете се во гламурозниот луксуз на кадифен текстури, блескави детали и елегантни завршувања за да го воздигнете вашиот дом и да додадете софистицирана талент. Странична маса инспирирана од глам направена од цврсто и полирано дрво и МДФ и стаклени материјали. Оваа сребрена геометриска огледална странична маса доаѓа во софистицирана сребрена завршница што одговара на секој дизајн инспириран од глам. Табела со акцент од дрво и стакло со геометриска форма со рефлексивни стаклени панели, детали за тркалезна мушка и гумени стопери во основата. Табелата со акцент мери 18.63 L x 18.63 W x 23,38h инчи и тежи 51,50 фунти. Странична табела со тркалезно огледало со украсување на кристални мониста и чешма во форма на дијаманти со странични панели на триаголник. Избришете чиста со сува крпа. Стаклените панели се прикачени едни на други за да создадат гламурозна рефлективна рамка за огледало со украси за мушка. Глам стил. Декод 19 "x 23" Сребрена стакло од огледало на геометриски акцент табела со кристални украси, 1-парчиња прави совршен додаток на кој било дом.

За производот

Купувачите избираат и