.

.

Едноставно Дејзи ,, ОАР повеќе обоени, геометриски кујнски пешкири за печатење, морнарица сина

Едноставно Дејзи ,, ОАР повеќе обоени, геометриски кујнски пешкири за печатење, морнарица сина

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Создадете кул крајбрежна околина во вашиот дом со кујнска крпа од едноставно Дејзи! Колекцијата Nantucket беше дизајнирана да ја донесе софистицираноста и убавината на морето во вашиот дом за дома. Вие ќе го сакате чувството на оваа колекција и летната топлина што ќе ја донесе на вашиот украсен кујнски декор. Едноставно Дејзи, 16 x 25 инчи, ОАР повеќе обоени, геометриски пешкири за кујнски пешкири, морнарица сина : деоратив. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и