.

.

Предниот резервоар на копчето Terra & Sky Plus Plus Size

Предниот резервоар на копчето Terra & Sky Plus Plus Size

оценки:

DEN 346.88
Од стока
Достапно.

Подгответе се за потопло време во ова женско копче предниот резервоар од стилизирањето на Terra Pullover. Без ракави. Дрвено копче пред; Империја половината. 55% постелнина/45% рајон. Машина за перење. Увезени. Предниот резервоар на копчето за мешавина од постелнина за жени плус големина жени од Terra & Sky.

За производот

Купувачите избираат и