.

.

Loveубов и спортски женски високи печатени хеланки

Loveубов и спортски женски високи печатени хеланки

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Изглед кој никогаш не се меша во позадина. Loveубов 27 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Широк лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : ткаенина за влага за да ви помогне да ве олади и суви; Сеопфатно камо печатење со растителни споеви; Сјајно лого на задниот дел од половината. Кора. Стап. Loveубов. Нашите ознаки за виси се исто така забавни налепници!. Високи каро-печатени хеланки за жени од Loveубов и спорт. Loveубов и спорт. Фитнес, запознајте ја модата. Воведување на активна облека со високи перформанси, пливање и додатоци исто толку светли и смели како луѓето што го карпаат.

За производот

Купувачите избираат и