.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

оценки:

DEN 271.84
Од стока
Достапно.

Orgeорџ женски непро opирни хулахопки, Браун : Контролен врв. Хулахопки за микрофибер. Рамни споеви за удобност. Не-врзувачки лента за половината. Содржина на ткаенина : 86 % најлон/14 проценти спандекс. Упатства за нега : Машинско миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и