.

.

Justice Girls J-Sport Hoodie and Jogger 2-парчиња сет на облека, големини XS-XLP

Justice Girls J-Sport Hoodie and Jogger 2-парчиња сет на облека, големини XS-XLP

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Направете облека со ветре со облеката J-Sport Hoodie и Jogger од правдата! Ова динамично дуо има трендовски руно худи во кој има сјајно графичко и брендирање на лого по должината на рацете- давајќи му на овој симпатичен џемпер од руно уметнички вибрации! Координативниот џогер има пријатна еластична лента за половината и функционална цртање, одржувајќи ја својата удобна цел ден! Спарете го со нејзините славни додатоци за правда или измешајте го со нејзината гардероба од училиште за да изгледа уникатно колку што е! Само на. Материјал : 52% памук, 48% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : Худи и џогер. Fit : Опремена. Деколте : Худ. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Два предни џебови на џогер. Карактеристики : Сеопфатен ефект на боја, сјајно лого, еластична лента за половината и функционална цртање на џогери. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

За производот

Купувачите избираат и