.

.

Динамички 1600-1596- DFC Euro керамички влошки за сопирачките се вклопуваат Изберете: 2012- Dodge Grand Caravan, 2012- Chrysler Town & Country

Динамички 1600-1596- DFC Euro керамички влошки за сопирачките се вклопуваат Изберете: 2012- Dodge Grand Caravan,

оценки:

DEN 1146.40
Од стока
Достапно.

Динамичкото триење на компанијата Disc Brake Pad Set е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме подлога за сопирачки на диск за буквално секој автомобил на патот денес. Поставите за сопирачките на компанијата за динамично триење на компанијата се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Динамички 1600-1596-00 DFC 5000 EURO керамички влошки за сопирачките се вклопуваат Изберете : 2012-2020 Dodge Grand Caravan 2012-2016 Chrysler Town & Country 2014-2020 Dodge Prail Routan SE 2012 Dodge Ram Van и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и