.

.

Дизајн на реката Стрит Дин тапациран кревет со складирање, црна кожа од ФАУ, близнак

Дизајн на реката Стрит Дин тапациран кревет со складирање, црна кожа од ФАУ, близнак

оценки:

DEN 5199.84
Од стока
Достапно.

Секоја сантиметар од реката Стрит дизајнира декан тапациран кревет со складирање го поканува секој сонувач да се искачи! Деканот е впечатлив центар што претставува модерна елеганција и луксуз. Тапациран во кожена кожа, оваа добро изработена рамка е нагласена со тафтирани модели на дијаманти и на таблата и на подножјето. Добро дизајнираната Bedframe има трајни системи за лекови на свињи, нуди дури и дистрибуција на телесна тежина, овозможувајќи ви удобно да спиете на вашиот душек без грижи. Плус, летвите овозможуваат вентилација за душекот - држејќи го посвежо подолго. Покрај тоа, деканот доаѓа и со вградени фиоки за складирање под кревет кои ви овозможуваат паметно дополнително складирање за комплети за постелнина, облека надвор од сезоната, книги, чевли и многу повеќе. Достапно во повеќе димензии, уживајте во прекрасна доза на пријатна удобност со дизајнот на реката Стрит Дин тапациран кревет со складирање. DHP Dean тапациран кревет со складирање, црна кожа кожа, близнак : современа и шик рамка за кревети со складирање под кревет и детали за дијаманти со копче, по должината на главата и подножјето. Идеално за мал простор за живеење. Содржи две вградени пластични фиоки на тркала кои можат да складираат облека надвор од сезоната, постелнина и повеќе . доаѓа со метални странични шини, централна метална железница и дополнителни метални нозе за стабилност, поддршка и издржливост . Вклучува дрвени лекови на системот Ова овозможува циркулација на воздухот за вашиот душек, како и вистинската количина на поддршка. Не бара фондација . Сите компоненти се сокриени во таблата за лесно ракување. Бродови во една кутија и достапна е во повеќе бои и големини. Димензии на двокреветни кревети : 80,5 "L x 43,5" W x 38 "H. Димензии на фиоки : 35" L x 23,5 "W x 6,5" H. Ограничување на тежината на креветот : 225 lb. граница на тежина на фиоката : 40 lb . Димензии на картони со двојно кревет : 5 "l x 38" w x 6,5 "H. Нето тежина : 94 lb. Бруто тежина : 103 lb . душек се продава одделно.

За производот

Купувачите избираат и