.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Редовно вклопувачки фармерки

Потпис од Леви Штраус и Ко. Редовно вклопувачки фармерки

оценки:

DEN 431.68
Од стока
Достапно.

Изработено од Premium Super Flex Denim, потпис од Levi Strauss & Co. ™ Редовните фармерки за вклопување на мажите нудат низок пораст, класично вклопување низ седиштето и бутот и затегната нога до глуждот. Автентичен стил на 5 џеб оди добро со удобна мета или качулка и вашите омилени чевли. Размахване пред тоа додава дополнителни поени во стилот. Машки S47 редовни фармерки за вклопување на фармерки : Додадете пар во вашата целогодишна гардероба. Ви нуди модерен стил додека обезбедувате целодневна удобност. Направен од премиум инженерски флексибилен тексас што се движи со вас. S47 Редовните фармерки со затегнување се вклопуваат низ седиштето и бутот. Потписот на фармерките на мажите се затегнати од коленото до глуждот. Се одликува со патент предниот дел од летање, копче за половината со јамки на ременот и стајлинг од 5 џеб. Редовните фармерки за вклопување во најразлични бои и големини на миење. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

За производот

Купувачите избираат и