.

.

Атлетски работи женски основни работи кратко

Атлетски работи женски основни работи кратко

оценки:

DEN 239.84
Од стока
Достапно.

Поместете слободно во овие шорцеви што работат дизајнирани да бидат во чекор со вашиот активен живот. Со внатрешното цртеж за удобно покритие, на џебовите за цвест за функционалност и внатрешна гаќичка, вашите потреби се исполнети во овие шорцеви. Тие брзо се сушат и се вентилираат со мрежа, за да можат да продолжат да се движат. Испуштете ги изговорите и инспирирајте се да излезете таму во овие шорцеви што трчаат! Страничен отвор за мрежи. ДОГОВОР. на боја на тренд и отпечатоци. Внатрешен лагер. Внатрешен цртеж за удобно покривање. џебови од цвест. Внатрешна крепска гаќичка. Машинско миење ладно. Измијте ги темните бои одделно. Нежен циклус. Користете само не -хлорно белило кога е потребно. Не користете омекнувачи. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Ниско железо на обратно доколку е потребно . 62% полиестер / 38% рециклиран полиестер. Земја на потекло : Виетнам.

За производот

Купувачите избираат и