.

.

Атлетски дела Момци за изведба на момчиња, 6-пакувања, големини 4- & хаски

Атлетски дела Момци за изведба на момчиња, 6-пакувања, големини 4- & хаски

оценки:

DEN 320.00
Од стока
Достапно.

Од теренот до училницата, тој ќе биде подготвен за што и да има денот во продавница со шорцеви за перформанси на атлетски работи. Одликувајќи се со ткаенина за влага за влага на Driworks, овие шорцеви се подготвени за секој предизвик. Најдобро од сè, оваа шест пакет доаѓа во големини на момчиња и хаски. Исклучиво на. Материјал : 50% рециклиран полиестер/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : шест пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Сеопфатна шема; странични парчиња; Ткаенината за влага за влага на Driworks му помага да остане кул и сув. Перформанси шорцеви 6-пакувања за момчиња од атлетски дела.

За производот

Купувачите избираат и