.

.

Berkley PB Maxscent Crithawg

Berkley PB Maxscent Crithawg

оценки:

DEN 351.20
Од стока
Достапно.

Power Bait Max Scent линија на мамки Ослободете супер-наполнето поле за мирис што привлекува риба на начин што никогаш порано не се видело. Овој нов нов материјал е совршен за презентации на финеси со ултра-реалистичка текстура и природни мат бои за да се измами најтешко за фаќање риби. Мекиот, но сепак издржлив материјал предвидува активности слични на животот и полесното приклучување што произведуваат повеќе риби на секоја мамка. ? Под влијание на нашиот про тим во Јапонија? Единствена опашка и привлечни активности на нозете, сигурни дека ќе нацртаат риби за штрајк? Материјалот ослободува супер-наполнето поле за мирис што привлекува риба на начин што никогаш порано не видел 4 '' лубеница црвена 8pk.

За производот

Купувачите избираат и