.

.

Производство на Jordanордан 45 22 Сонцето Сонцето небо повеќебојно цветна правоаголна столица на отворено со врски и јамка за закачалки

Производство на Jordanордан 45 22 Сонцето Сонцето небо повеќебојно цветна правоаголна столица на отворено

оценки:

DEN 2279.84
Од стока
Достапно.

Додадете боја и класа на вашиот аранжман за седење на отворено со нашата атрактивна перница за столче за јадење. Направено со полиестерска ткаенина за да го продолжи животот на вашите перничиња на отворено. Исполнето со полиестерско влакно за дополнителна удобност. Овие предмети имаат соодветни врски и јамка за закачалка. Оваа ставка мери 22 "x 45 " x 6 "со пауза на 21 " за седиштето и 24 "за задниот дел. Прицврстувачи со врски со ткаенини, јамка за закачалка за удобно складирање, отпорен на вода, отпорен на избледи, отпорен , Заштита од отпорна на УВ, УВ, УВ-заштита им овозможува на перницата да издржи до 500 часа директна сончева светлина.

За производот

Купувачите избираат и