.

.

Временски плоштад Црвен сјај и карирана среќна кутија за Божиќни подароци, камион, 10 10 6

Временски плоштад Црвен сјај и карирана среќна кутија за Божиќни подароци, камион, 10 10 6

оценки:

DEN 319.52
Од стока
Достапно.

Црвен сјај „Среќен Божиќ“ кутија за подароци, 10 "x 10 " x 6 "Нашата слатка, кутија за подароци за пикап за пикап е дарежлива 10 " плоштад од 6 "" длабок и доволно голем за да одржи најразлични празници Подароци. Оваа божиќна кутија за подароци е изработена од висококвалитетна хартија и е нагласена со црвен сјај „Среќен Божиќ“ и камион со фарма на фабриката за биволи. Кутијата може да се користи за подароци или размена на завиткани печива и третирања за одмор! 10 "x 10" x 6 "квадратна кутија за подароци за Божиќ. Слатка, камион со фарма на Бафало карирана позадина. Убава, црвена сјајна „Среќен Божиќ“ порака. Кутија за подароци на квадрат е изработена од тешка, висококвалитетна хартиена табла. Само вистинската големина за најразлични подароци. Направете го завиткувањето на подароците за одмор лесно без да жртвувате стил!.

За производот

Купувачите избираат и