.

.

Облека со силна облека голема и висока качулка за мажи - пулвер за боја на лесна вратоврска

Облека со силна облека голема и висока качулка за мажи - пулвер за боја на лесна вратоврска

оценки:

DEN 448.00
Од стока
Достапно.

Оди ГОЛЕМО! Решени сме да поставиме повисок стандард во машката голема и висока облека. Нашите дизајнери тестираа ткаенини и работеа на дизајнирање кошули со најдобро одговара за мажи кои сакаат да се облекуваат добро со без напор. Направени до последно, кошулите со силни страни имаат мешавина од памук спандекс за дополнителна сила и истегнување. Доволно цврсто за работа или секојдневно носење, безвременскиот стил и вклопувањето се погодни за секоја пригода. Силни вратоврска-диги големи и високи дуксери за мажи доаѓаат во сива и морнарица сина боја. Достапно во големини XL-6 XL. Изгледајте подобро, облечете подолго, чувствувајте се посилни. Трендовски качулка за вратоврска. Прескокнувања на боја измешана со пригушена позадина за да се даде стилски, маглив изглед. Направено од висококвалитетна ткаенина од памук и спандекс за дополнителна дишење, удобност и истегнување. Обична удобност. Без разлика дали играте спорт надвор или само легнувате наоколу, ова е совршен врв за да ве одржи топло и удобно. Поточно дизајниран со попространа вклопување во градите за да обезбеди дополнителна просторија за да ви помогне да се движите слободно во текот на денот. Покажете го вашиот силен. Добро облечете се и чувствувајте се овластени со оваа внимателно дизајнирана худи специјално направена за големи и високи мажи. Ние сме тука да испорачаме доверба и сила преку вклопување и дизајн. Изгледајте подобро, облечете подолго, чувствувајте се посилни. Оди ГОЛЕМО! Поставувајќи повисок стандард за големи и високи машки, памукот со дрес-плетенка што се смалува, ја одржува својата форма по секое миење. Доволно цврсто за работа и секојдневно носење. Моделот е 6’3 со 46 ”градите и носи големина XL.

За производот

Купувачите избираат и