.

.

Швајцарски технолошки девојки Зимска парка јакна, големини 4- & плус

Швајцарски технолошки девојки Зимска парка јакна, големини 4- & плус

оценки:

DEN 1030.08
Од стока
Достапно.

Девојки Парка, рециклиран филер, централен преден патент, отпор на врв, врвен експлозивен вода отпорен на вода. Отпорен на ветер. Преку Интернет. Нормално вклопување. Девојки надворешна облека. Направено во Индонезија. 85%полиестер 15%памук. Машинско миење ладен нежен циклус. Измијте со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Не исушете чисто. Отстранете го крзното крзно пред да се измие.

За производот

Купувачите избираат и