.

.

Хипер тешка пластика за складирање гаража со 4 полица, црна

Хипер тешка пластика за складирање гаража со 4 полица, црна

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Овој хипер цврсто црна кратка пластична гаража од 4 полица е совршен за вашите потреби за складирање. Направено од издржлив полипропилен материјал, овој кабинет за складирање работи одлично во гаражата, плакарот, спалната соба или просторот за внатрешен двор. Зачувајте до 30 килограми материјал по полица, а вкупната тежина е 36,4 фунти. Ова ќе треба да се собере, но со нашите лесни за следење на упатствата и видеата за упатства за склопување на код за QR, тоа ќе биде ветре. Овој кабинет е изграден со години на Е и ќе го победи целиот натпревар. Пластичен гаражен кабинет во црна завршница . изработен од траен полипропилен материјал . совршен за градинарски алатки, гаражни предмети или разни предмети . 30 фунти. Капацитет по полица кога е рамномерно дистрибуирано . Лесно склопување - Не се потребни алатки . Упатство за склопување на код за пакување . 18,5 "(г) x 25,47" (W) x 69,38 "(ч) . Тежина на кабинетот 36,4 фунти.

За производот

Купувачите избираат и