.

.

Едноставно маргаритка во пченка жолти кокошки-рунда Велигденски фрлање

Едноставно маргаритка во пченка жолти кокошки-рунда Велигденски фрлање

оценки:

DEN 399.84
Од стока
Достапно.

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 60 "x 80 " пченка жолти кокошки-рунда за фрлање ќебе од нашата фанки џанки колекција. Фрлете го ова ќебе над стол или кауч за да додадете шарм и стил на просторот за живеење! Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Совршено за велигденско украсување или подарок од велигденскиот зајаче. Печатење со една еднострана. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и