.

.

Чипка банда за подлега на градник

Чипка банда за подлега на градник

оценки:

DEN 720.00
Од стока
Достапно.

Нашите дами Супер мека чипка за подлега на Bandeau Bandeau доаѓа со отстранливи влошки. Целосно прилагодливи ленти за бесконечни опции за непречен изглед без шоу. Одлична поддршка со прилагодување на грбот на Hook-N-Eye. Allover Lace underwire Bandeau Bra. Отстранливи влошки. Кабриолет и прилагодливи ленти. Затворање на грбот на кука-н-око.

За производот

Купувачите избираат и