.

.

Дерек срце, женски јуниори, фустан за обвивка со поло, со поло јака

Дерек срце, женски јуниори, фустан за обвивка со поло, со поло јака

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Барате софистициран фустан што треба да го носи за да работи или да јадете, но со сета удобност? Не гледај понатаму! Овој фустан за завиткување на срцето на Дерек срце во вкусен плетен со поло јака е совршено комбо. Фустан за обвивка со кратки ракави. Вкусна ткаенина со поло јака. Достапно во две разновидни отпечатоци. Машинско миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и