.

.

Лесен уличен спортски бесконечен удобност лизгање

Лесен уличен спортски бесконечен удобност лизгање

оценки:

DEN 712.00
Од стока
Достапно.

Бесконечноста од лесен уличен спорт ви овозможува да се лизнете во слободно време и утеха додека шетате низ вашиот напорен ден. Мулти -текстурата горната му дава свеж изглед на овој случај. Лесна и флексибилна надворешна плоча со одлична влечење за во движење. Заврши со отстранлив контурен стапало. 1 инчен потпетица. Лесна надворешна плоча. Модерен Твин Гор Горна. Подготвена врвна линија за дополнителна удобност. Подготвена влошка. Мулти текстурирано горно.

За производот

Купувачите избираат и