.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина на вратот на вратот на вратот

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина на вратот на вратот на вратот

оценки:

DEN 560.00
Од стока
Достапно.

Загрејте го вашиот летен стил со овој врвен врат на вратот од фармерките на Софија-тоа е највисокиот врв што го баравте, ажурирано со привлечен преден фронт. Носете го самостојно или под вашата омилена тексас јакна. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Luce con frescura tu estilo veraniego con la blusa con ecote halter de sofia фармерки. Es la blusa descotada que има estado buscando y lllega con un llamativo nudo al frente. Lúcela sola o Combínala con tu chaqueta de mezclilla preferida. Ексклузивен en. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс/90% полиестер; 10% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 2x/la Modelo Mide 5’8” Y Viste Una Talla 2x. Fit : Опремена/Talle Ajustado. Деколте : Halter вратот/Escote Halter. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : Манга без ракави/грев. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Затегнати детали однапред; лесен; Ребрестиот плетено тело/detalle anudado al Frente; Материјал Лигеро; Tejido de Punto Acanalado. Women'sенски плус Халтер врат од вратот од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Купувачите избираат и