.

.

DesignArt 18 18 Yellowолта полиестер фрла перница

DesignArt 18 18 Yellowолта полиестер фрла перница

оценки:

DEN 527.20
Од стока
Достапно.

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пејзажи фрлаат перници. Спроведете ја вашата дневна, троседот или креветот со овие перници со светло обоени уметнички пејзажи. Создадете топол и добредојден трендовски стил со овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе здружение и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, столици, вашата креветче за да се занесе во бујна, пријатна релаксација. Нашата перница за пејзаж се печати со употреба на италијански мастила со голема густина на боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. Се одликува со одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. Основни форми со современи графички дизајни. Печатено на 100% полиестери со мала тежина. Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. Ткаенина отпорна на брчки. Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од капакот. Без мирис. 100% хипоалергичен. Машинско миење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, виси да се исуши. Печатете на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. Достапно во неколку големини. Атрибут : пејзажи. Тема : пејзажи шарм на земјата.

За производот

Купувачите избираат и