.

.

Garanimals бебе и дете девојки Делфин кратки, големини месец-5T

Garanimals бебе и дете девојки Делфин кратки, големини месец-5T

оценки:

DEN 239.84
Од стока
Достапно.

Ажурирајте ја нејзината гардероба со симпатични, симпатични шорцеви на делфини од garanimals. Совршено за време на игра и пошироко, овие лесни шорцеви за вашето девојче за дете имаат еластична половината за влечење за удобност со едноставен дизајн на и-и-оф. Спарете ги овие шорцеви со нејзините омилени врвови и маички за целосен забавен изглед. Исклучиво на. Материјал : Делфини шорцеви Печати : 60% памук/40% полиестер; Долфини шорцеви прилепени/делфини шорцеви виолетова : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Полу-опремени. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : детали во форма на лента на страните. Делфини Делфини Делфини шорцеви од Гаранималс.

За производот

Купувачите избираат и