.

.

С. Поло Асн. Јакна со качулка со качулка со облога со крзно од крзно од вратоврска, големини 4-16

С. Поло Асн. Јакна со качулка со качулка со облога со крзно од крзно од вратоврска, големини 4-16

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Таа е подготвена за секаков вид на незгодно време кога има американски поло Асн. “Јакна со качулка за да ја задржи топло! Со обвивка за крзно од крзно од вратоврска, овој слој не недостасува удобност или стил за постудени денови. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : тешка тежина. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Два џебови од предни исечоци. Карактеристики : лого однапред; Поставата за крзно од вратоврска. Јакна со качулка со пуфери со лигавско крзно од вратоврска за девојчиња од САД Поло Асн.

За производот

Купувачите избираат и