.

.

HuggleHounds Knottie Plush Dog Toy - чорап мајмун јаже ноти, 25

HuggleHounds Knottie Plush Dog Toy - чорап мајмун јаже ноти, 25

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Huggle Hounds Knotties се оригиналната играчка со плескави, кадифен кучиња! Knotties се најтрајните играчки за кадифен кучиња достапни за кучиња и кутриња. Сите јазли се направени со ексклузивна технологија Tuffut, трајна трислојна обвивка однатре што останува мека и лукава однадвор. Huggle Hounds Knottie Plush Dog Toy - чорап мајмун јаже Ноти, долга 25 "(дијаметар од јаже од 16 мм).

За производот

Купувачите избираат и