.

.

Без граници на резервоарот за вратот на вратот на јуниор, 3-пакет

Без граници на резервоарот за вратот на вратот на јуниор, 3-пакет

оценки:

DEN 351.84
Од стока
Достапно.

Да изгледате добро е лесно како 1-2-3 без три пакувања на резервоарите за граници. Поставете ги под јакна или кошула или спарете ги со шорцеви за непобедлив изглед на топло време. Од сезона до сезона, ова се резервоарите за вас. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три врвови на резервоарот. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави. Џебови : Ништо.

За производот

Купувачите избираат и