.

.

памук печатен реверзибилен ватенка сет - целосна кралица на Обри

памук печатен реверзибилен ватенка сет - целосна кралица на Обри

оценки:

DEN 799.84
Од стока
Достапно.

Создадете релаксирачка и мирна околина во вашата спална соба со овој прекрасен сет на ватенка. Овој прекрасен дизајн додава забавен изглед, додека лесните нијанси го одржуваат овој прекрасен ватенка поставена од презаситени очи. Конструиран од 100% памук, овој сет на ватенка што може да се мие на машини е реверзибилен, овозможувајќи ви лесно да го промените изгледот на вашиот кревет .?Queen - Quilt- 90 "x 90 ", 2 ватенка -камници - 20 "x 27" " . Ензимското миење дава супер меко чувство.

За производот

Купувачите избираат и