.

.

Мала Б декоративна лента за фолија, плажа умре исечена златна фолија

Мала Б декоративна лента за фолија, плажа умре исечена златна фолија

оценки:

DEN 68.32
Од стока
Достапно.

Крај малку Б декоративна лента за фолија, 25мм х 8м, плажа, скратена златна фолија : Овој пакет содржи 10 метри од 25 милиметар широка дизајнерска лента за фолија. Доаѓа во најразлични дизајни. Секој се продава одделно. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и